Nr katalogowy: 25

Tadeusz KUCIK (1902-1962)

Nr katalogowy: 25

Widok na stary kościół w Skrzyszowie

pastel, gwasz, akwarela, papier;
29 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.:
T. Kucik (ołówkiem)

estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł