Nr katalogowy: 23

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 23

Szary dzień w Bronowicach

olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rzepiński 52
estymacja: 15 000 - 18 000 zł