Nr katalogowy: 18

Wojciech KOSSAK (1856 -1942)

Nr katalogowy: 18

W stajni, 1924

olej, tektura; 51 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak 1924
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Cena sprzedaży 43 000 zł