Nr katalogowy: 14

Jerzy KOŻUCHOWSKI (1893-1967)

Nr katalogowy: 14

Potyczka

akwarela, papier; 39 x 31 cm;
sygn. p. d.: J. Kożuchowski
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł