Nr katalogowy: 11

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 11

Plotki

olej, tektura; 69 x 95 cm;
sygn. l. d.: W. Wodzinowski
estymacja: 7 500 - 8 500 zł