Nr katalogowy: 41

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 41

Portret kobiety z profilu, 1907

ołówek, papier; 32,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: W. Wodzinowski / 1907 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł