Nr katalogowy: 38

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Nr katalogowy: 38

Portret kobiety, ok. 1930

olej, płótno naklejone na tekturę; 77 x 61 cm;
sygn. p. g.: FEDKOWICZ
estymacja: 16 000 - 18 000 zł