Nr katalogowy: 33

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)

Nr katalogowy: 33

Widok z Zapiecka na stronę Dekerta i Barssa Starówki warszawskiej, lata 50. XX w.

akwarela, papier;
28 x 40 cm (w świetle oprawy)
estymacja: 1 200 - 1 400 zł