Nr katalogowy: 24

Jan SZCZERBINIENKO, XX w.

Nr katalogowy: 24

W pasiece, 1926

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, tektura; 36 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Szczerbinienko / 1926
estymacja: 1 500 - 1 800 zł