Nr katalogowy: 20

Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)

Nr katalogowy: 20

Wesele krakowskie

akwarela, papier; 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K. Kosiński
estymacja: 2 800 - 3 400 zł