Nr katalogowy: 342

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 342

Pejzaż wiosenny, 1989

olej, płótno; 84,5 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 8 000 - 9 500 zł