Nr katalogowy: 336

Juliusz NARZYŃSKI (1934-2020)

Nr katalogowy: 336

Kompozycja, 2010

olej, płótno; 30 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Jul. Narzyński;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł