Nr katalogowy: 321

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 321

Sasanka, 2013

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, tempera, papier; 46 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2013 / E. DWURNIK (długopisem);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł