Nr katalogowy: 316

Leszek NOWOSIELSKI (1918-1999)

Nr katalogowy: 316

Kompozycja niebieska, 1987

olej, płótno; 130 x 97,5 cm; sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Leszek Nowosielski | 1987 Polgne’'
estymacja: 20 000 - 24 000 zł