Nr katalogowy: 312

Roman ZAKRZEWSKI (1955 - 2014)

Nr katalogowy: 312

Portret dziewczyny, 1989

akryl, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI / I X . 1989 . AKRYL.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł