Nr katalogowy: 311

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

Nr katalogowy: 311

Bez tytułu II

olej, płótno; 65,5 x 50 cm;
na odwrocie poświadczenie autentyczności podpisane przez syna artysty: STWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ PRACY MOJEGO OJCA HENRYKA PŁÓCIENNI
estymacja: 7 000 - 9 000 zł