Nr katalogowy: 307

Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986)

Nr katalogowy: 307

Martwa natura z bułką, 1980

olej, płótno; 80 x 95 cm;
sygn. p. d.: H Zaremba Cybisowa ;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł