Nr katalogowy: 335

Janusz KACZMARSKI (1931-2009)

Nr katalogowy: 335

Wnętrze pomnikowe, 1982

olej, płótno; 114 x 60 cm;
opis autorski na odwrocie
estymacja 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 1 500 zł