Nr katalogowy: 3

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 3

Martwa natura z wazonem, 1948

akwarela, papier; 47,5 x 63 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wacław Taranczewski 1948;