Nr katalogowy: 41

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

Nr katalogowy: 41

Na skraju lasu

olej, płótno; 72 x 113,5 cm;
sygn. l. d.: Grubiński
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł