Nr katalogowy: 40

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

Nr katalogowy: 40

Wnętrze lasu

olej, płótno naklejone na tekturę; 24 x 19 cm;
sygn. l. d.: L. Stroynowski (słabo czytelne).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł