Nr katalogowy: 26

Emil LINDEMAN (1864 - ok. 1945)

Nr katalogowy: 26

Przygotowania do nocy świętojańskiej

olej, tektura fakturowana; 36 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. Lindeman
estymacja: 14 000 - 15 000 zł