Nr katalogowy: 25

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Nr katalogowy: 25

Prawo pierwszej nocy

olej, płótno; 50,5 x 71,5 cm;
sygn. p. d.: WT
estymacja: 90 000 - 120 000 zł