Nr katalogowy: 21

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 21

Dogoni !

olej, płótno; 44 x 68 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł