Nr katalogowy: 20

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 20

Wypas koni

olej, sklejka,
92 x 81 cm;
sygn. l. d.:
Tadeusz Kokietek / 44
estymacja: 11 000 - 12 000 zł