Nr katalogowy: 19

Heinrich Maria STAAKMANN (1852-1940)

Nr katalogowy: 19

Jeźdźcy na stepie - para obrazów

olej, płótno; 22,5 x 34 cm;
sygn. i dat.: H. Staakmann / M 22
estymacja: 3 200 - 3 800 zł