Nr katalogowy: 18

Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 18

Zaprzęg

olej, tektura; 48 x 70 cm;
sygn. l. d.: JanKotowski (ołówkiem)
estymacja: 3 300 - 4 000 zł