Nr katalogowy: 5

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 5

Widok na Wzgórze Wawelskie, 1921

akwarela, ołówek, tektura; 30 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: LWyczół / 1921 (ołówkiem).
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł