Nr katalogowy: 4

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 4

Zakole Wisły - Toruń, 1920

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 51 x 90 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: JFałat / Toruń 1920
estymacja: 80 000 - 100 000 zł
Cena oferowana 70 000 zł