Nr katalogowy: 345

Natalia KOZARZEWSKA (ur. 1979)

Nr katalogowy: 345

Islandia, 2021

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ISLANDIA / 50X50 / AKRYL NA PŁÓTNIE / NATALIA KOZARZEWSKA.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł