Nr katalogowy: 344

Krysta DANIEL (ur. 1976)

Nr katalogowy: 344

WD 33, 2011

technika mieszana, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: DANIEL KRYSTA / tyt: „WD 33” / techn. miesz. na płótnie / 50 x 70 cm / 2011;
estymacja: 3 000 - 5 000 zł