Nr katalogowy: 338

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 338

Aura i kształt, 2021

olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / „Aura i kształt” / olej, płótno / 60 x 50 / 2021.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł