Nr katalogowy: 336

Arkadiusz RUCHOMSKI (1978)

Nr katalogowy: 336

Dialog IX, z cyklu: „Okrycia”, 2008

olej, grafit, deska, enkaustyka; 132 x 76 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ARuchomski 2008;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł