Nr katalogowy: 327

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 327

Drzewa na wietrze, 1958

olej, płyta; 26 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: VII / PODSADECKI-958;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł