Nr katalogowy: 307

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 307

Martwa natura wiejska, 1985

olej, płótno; 72 x 82 cm;
estymacja: 29 000 - 34 000 zł
Cena sprzedaży 38 000 zł