Nr katalogowy: 305

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 305

Kontrabasista I, 2017

olej, akryl, płótno; 13 x 18 cm;
sygn. i dat. u góry: 2017 E. DWURNIK;
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł