Nr katalogowy: 95

Firma CARTIER (od poł. XIX w.)

Nr katalogowy: 95

Zegarek naręczny, damski, kwarcowy, z bransoletą, w firmowym etui

stal nierdzewna, cyfry i elementy ozdobne bransolety złocone; szkło; w koronce szafir naturalny o szlifie kaboszonowym; średnica koperty z koronką 3,3 cm
estymacja: 3 000 - 3 500 zł