Nr katalogowy: 94

Firma CARTIER (od poł. XIX w.)

Nr katalogowy: 94

Zegarek naręczny, w firmowym etui

srebro pr. 925, złocone; szkło; pasek skórzany; średnica koperty z koronką 3,4 cm, z uszkami 3,5 cm; etui - skóra, jedwab, plusz, 8,5 x 15 x 13 cm.
Szwajcaria,
estymacja: 4 000 - 5 000 zł