Nr katalogowy: 335

Roksana SOŁTYSIK (ur. 1991)

Nr katalogowy: 335

700.1.008, 2021

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ROKSANA SOŁTYSIK / 700.1.008 / 2021r.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł