Nr katalogowy: 333

Magdalena STARSKA (ur. 1980)

Nr katalogowy: 333

Grzyby - szałasy, 2017

olej, płótno; 80 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Magdalena Starska / Grzyby - szałasy / 2017.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł