Nr katalogowy: 332

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 332

Plantes Exotiques, 2016

olej, płótno; 180 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski: ZIEMOWIT KMIEĆ / PLANTES EXOTIQUES / olej, płótno / 2016.
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł