Nr katalogowy: 330

Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 330

Enso II, z cyklu: Pejzaże otwarte, 2020

olej, akryl, deska; śr. 103 cm;
sygn. na odwrocie: ARuchomski oraz: Arkadiusz Ruchomski / Enso II / 2020.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł