Nr katalogowy: 320

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

Nr katalogowy: 320

Thanatos, 1973

olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: B. MASSALSKA „THANATOS" 120X100 1973 nalepka z wystawy pośmiertnej artystki z 1983 w Muzeum Narodowym w
estymacja: 4 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł