Nr katalogowy: 314

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 314

Rozmowy duchów, 1974

olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / 74 r (ołówkiem).
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł