Nr katalogowy: 40

Pinchus KRÉMEGNE (1890-1981)

Nr katalogowy: 40

Młynek do kawy [Le moulin a café]

olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: Kremegne
estymacja: 6 000 - 7 000 zł