Nr katalogowy: 37

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 37

Białe kwiaty w doniczce, 1924

olej, tektura; 39 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł