Nr katalogowy: 36

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 36

Ogród pełen kwiatów, 1960

olej, tektura; 49,5 x 69 cm;
sygn. l. d.: …man 1960
(słabo czytelnie, ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł