Nr katalogowy: 27

Roman SIELSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 27

Na plaży

akwarela, tusz, piórko, papier; 25 x 36 cm (w świetle passe-partout).
sygn. p. d.: … (nieczytelnie).
estymacja: 4 800 - 5 800 zł