Nr katalogowy: 2

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 2

Starość i młodość

akwarela, pastel, papier naklejony na tekturę; 35 x 28 cm;
sygn. u dołu po środku: T.Axentowicz (piórem).
estymacja: 18 000 - 22 000 zł