Nr katalogowy: 118

Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)

Nr katalogowy: 118

Kompozycja, 1934

akwarela, papier; 22 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: mB. Stawiński (ołówkiem);